author-img

Mavi Yeşil Yazılım

17 Yıldan fazla tecrübesiyle 2007'den bu güne Mavi Yeşil Yazılım Otomasyon Markasıyla hizmet veren firmamız TEKNOKNET Teknoloji Geliştirme Bölgesinde AR-GE ve kurumsal yazılım çözümleri sunmaktadır.

Çalışma Saatlerimiz:

  • Hafta içi

    9.00 – 18.00

Hakkımızda

HAKKIMIZDA

Bizim İşimiz Otomasyon, Yazılım ve Mobil Uygulama.

17 Yıldan fazla tecrübesi ile Yazılım & Otomasyon sektöründe 2007'den bu güne Mavi Yeşil Yazılım Otomasyon San. ve Tic. LTD. ŞTİ. ismi ile TEKNOKENT Teknoloji Geliştirme Bölgesinde Hizmet veren firmamız, Güncel yazılım teknolojilerini takip ederek kendini yenilemekte, Özellikle kurumsal yazılım çözümleri ile müşterilerimize Hizmet sunmaktayız...

15000

Mutlu Müşteri

250

Biten Proje

17

Yıl

250

Adet Proje

25000

Saat Çalışma

15000

Mutlu Müşteri

Teknoloji Geliştirme Bölgesinde Hizmet veren firmamız güncel yazılım teknolojilerini takip ederek kendini yenilemekte, özellikle kurumsal yazılım çözümleri ile müşterilerimize çözümler sunmaktayız..

17 Yıldan fazla tecrübesi ile yazılım sektöründe 2007'den bu güne Mavi Yeşil Yazılım Otomasyon markası ile TEKNOKENT Teknoloji Geliştirme Bölgesinde Hizmet veriyoruz.

Bazı Projelerimiz; / BYS-Belediye Yönetim Sistemleri / E-BYS-Elektronik İmza Sistemi / PDKS-Personel Devam Kontrol Sistemleri.

Bizi daha yakından tanımak için