author-img

Mavi Yeşil Yazılım

17 Yıldan fazla tecrübesiyle 2007'den bu güne Mavi Yeşil Yazılım Otomasyon Markasıyla hizmet veren firmamız TEKNOKNET Teknoloji Geliştirme Bölgesinde AR-GE ve kurumsal yazılım çözümleri sunmaktadır.

Çalışma Saatlerimiz:

  • Hafta içi

    9.00 – 18.00

Sevgi Sevmez

Sağlıklı Günler, Ben Sevgi Sevmez

Diyetisyen

Başkent Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi Beslenme ve Diyetetik Bölümünü 2015 Haziran ayında başarı ile tamamlamış; enerjisi kendinden taşan, insanların hayatlarına güzel farkındalıklar katan bir diyetisyenim 🙂

Özellikle; zayıflama, kilo alma, hastalıklarda beslenme ve yeme bozuklukları konuları ile ilgilenip; bu süreçleri danışanlarımın en sağlıklı ve keyifli biçimde geçirmeleri için danışmanlık yapıyorum.

Geçtiğimiz 7 yıldır Kahramanmaraş’ta, çok sayıda danışanımın hayatına sağlık, lezzet ve doyum katacak diyet programları oluşturup, yüz yüze ve online takip sistemi ile sağlıkla ışıldama süreçlerinde yanlarında olmaktayım.

Düzenli aralıklarla görsel ve yazılı medyada röportajlarım ile sağlıklı beslenme konusunda toplumsal bilinç oluşturmayı hedefliyorum.

Senin de sağlıkla ışıldaman ve keyifle gülümsen için hayata yanında olmak istiyorum. 0531 427 20 50 numaralı hattan bana ulaşmanı heyecanla bekliyorum 🙂

Uzmanlık Alanlarım

Sağlıklı Beslenme

Kilo Alma

Kilo Verme

Beslenme ve Yeme Bozuklukları

Yaşam Mottomuz

Sağlıklı

Beslenmeye Dikkat Et!

Düzenli

Spor Yapmaya Çalış!

Ömür Boyu

Mutlu ve Sağlıklı Yaşa!